Konya Bilişim Derneği- Bilişimcilerin Buluşma Noktası
 
   
 
Duyurular/Etkinlikler
DUYARLI ÜYELERİMİZ
Üyelik Formu
Derneğimizin Basın Açıklamaları
Kaydettiğiniz bilgilerin yok olmadığını unutmayın
Derneğimizin basın açıklamaları ulusal basında yankı buldu.
Derneğimizin sosyal ağlarla ilgili basın açıklaması.
BİLİŞİM KENTİ KONYA - Konya Bilişim Etkinlikleri Basın Açıklması
Makaleler
Sosyal Medya ve Güvenlik
İnternet ten Güvenli Alışveriş
Elektronik Postanıza Dikkat
Sanal Alemin Çakma Siteleri
Odamı olalım, dernek mi kalalım?
VİZYON, İNOVASYON VE NURİ DEMİRAĞ
Konya'da Hava Durumu
KONYA
Ziyaretçi Sayacı
Bugün 31
Dün 52
 Toplam
18/09/2012 den beri)
76654
KONYA'NIN EN SEÇKİN BİLİŞİM FİRMALARI BURADA
       
 
 
Cebit 2012 Bilişim Fuarı'na Gidiyoruz.
Konya Bilişim Derneği Olarak son 2 yıldır düzenlediğimiz Cebit Bilişim Fuarı Gezisinin 3. düzenliyoruz.

        Konya Bilişim Derneği Olarak son 2 yıldır düzenlediğimiz Cebit Bilişim Fuarı Gezisinin 3. düzenliyoruz.

         Katılmak isteyen üyelerimizin Derneğimizin Web Sitesindeki ilgili duyurunun altında yer alan Etkinliğe katılmak istiyorum düğmesini tıklayarak kayıt yaptırmalarını rica ederiz.

CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi
İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da
Yeşilköy’de düzenlenecek!

                        Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji, İletişim ve Haberleşme Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi, 2012 ve 2013 yıllarında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak! Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji, İletişim ve Haberleşme Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi’nin 2012 ve 2013 yıllarında Istanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenmesi ile ilgili protokol dün imzalandı.
                   Hifaş Genel Müdür Alexander Kühnel, sektörden gelen talep üzerine bu kararın alınması gerektiğini ve bu yer değişikliği sayesinde sektörün ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti. Ayrıca bu değişikliğin fuarın yeniden yapılanma ve yeniden organizasyonunda bir sonraki önemli adım olduğunu ve CeBIT Bilişim Eurasia’nın Avrasya bölgesindeki bir numaralı pazarlama platformu olarak düzenlenmeye devam etmesine katkıda bulunduğunu belirtti.
2012 yılında 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, 2013 yılında ise 24 – 27 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.
                 HİFAŞ, mevcut iş ortakları ve fuarın Ana Sponsoru Türksat A.Ş., İletişim Sponsoru Huawei ve TV & Radyo Sponsoru TRT ile birlikte bu fırsatı kullanarak, CeBIT Bilişim gov, CeBIT Bilişim lab, CeBIT Bilişim pro, CeBIT Bilişim life’tan oluşan dört bölüm konseptli fuarı daha da geliştirecek.
İlk defa geçen sene HİFAŞ ve iş ortağı Semor’un sorumluluğunda başarıyla gerçekleşen CeBIT Sinerji Zirvesi de yeni yerinde katılımcı ve ziyaretçilere avantaj sağlamaya devam edecek. 2012 yılında fuarda ‘Uluslararası CeBIT Ortağı’ olarak yer alacak olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ de CeBIT Bilişim Eurasia’da mükemmel fırsatlar sunacak.
            “Gelecek Bilişim İle Gelecek” ve “Herkes İçin Bilişim” sloganları ile yoluna devam eden Cebit Bilişim Euasia Fuarı ve Cebit Sinerji Zirvesi yeni yerinde bir kez daha tüm bilişim sektörü duayenlerinin buluştuğu etkin bir iş platformu yaratacak.

                      Önemli Not: Cebit 2012 Fuar gezisi , 30 Kasım 2012, 1 Aralık 2012 Cuma-Cumartesi günü uçakla yapılacaktır. Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır.

                      Yönetim Kurulumuzun kararı gereği,  Katkı payı olarak 60 tl. alınacaktır. Katılmak isteyen üyelerimizin 19 Ekim Cuma akşamına kadar Web sitemizden oturum açarak kayıt yaptırmalarını rica ederiz. Cuma akşamına kadar, Üyelerimizden yeterli katılım sağlanamaması halinde sitemize yapılmış olan diğer müracaatlar değerlendirmeye alınacaktır.

                        Uçakla Cebit 2012 Fuar ziyareti için katılımlar dolmuş biletler alınmış, Konaklama programı yapılmıştır. Üyelerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.             

 

                                                                          

Ekleme Tarihi : 12.11.2012 00:00:00 Gönderen : Ahmet Öztürk   Görüntülenme sayısı: 5185
 
 
         
Anasayfa
 
   
ÖZBİM Eğitim Kurumları'nın Konya Bilişim Derneğine hediyesidir