Konya Bilişim Derneği- Bilişimcilerin Buluşma Noktası
 
   
 
Duyurular/Etkinlikler
DUYARLI ÜYELERİMİZ
Üyelik Formu
Derneğimizin Basın Açıklamaları
Kaydettiğiniz bilgilerin yok olmadığını unutmayın
Derneğimizin basın açıklamaları ulusal basında yankı buldu.
Derneğimizin sosyal ağlarla ilgili basın açıklaması.
BİLİŞİM KENTİ KONYA - Konya Bilişim Etkinlikleri Basın Açıklması
Makaleler
Sosyal Medya ve Güvenlik
İnternet ten Güvenli Alışveriş
Elektronik Postanıza Dikkat
Sanal Alemin Çakma Siteleri
Odamı olalım, dernek mi kalalım?
VİZYON, İNOVASYON VE NURİ DEMİRAĞ
Konya'da Hava Durumu
KONYA
Ziyaretçi Sayacı
Bugün 31
Dün 52
 Toplam
18/09/2012 den beri)
76654
KONYA'NIN EN SEÇKİN BİLİŞİM FİRMALARI BURADA
       
 
 
KONYALI BİLİŞİMCİLERİN GELENEKSEL CEBIT FUARI ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİ
Konya Bilişim Derneği olarak geleneksel hale gelen Cebit Bilişim Eurasia Fuarlarının bir yenisini daha gerçekleştirdik. Yine fuar gezisi organizasyonumuz her yıl olduğu gibi Konya Ticaret Odası 22. Meslek Komitesi işbirliği ile gerçekleşti.

Konya Bilişim Derneği olarak geleneksel hale gelen Cebit Bilişim Eurasia Fuarlarının bir yenisini daha gerçekleştirdik. Yine fuar gezisi organizasyonumuz her yıl olduğu gibi Konya Ticaret Odası 22. Meslek Komitesi işbirliği ile gerçekleşmiştir. Ziyaretimize çok sayıda bilişimci, farklı sektörden girişimciler, Üniversite öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri yer aldı. Her yıl olduğu Konyalı Bilişimciler ekibi en kalabalık ekip olarak fuar alanında dikkat çekti. Fuar organizatörleri ve katılımcı firmalardan özel ilgi gördük, ekibimiz VIP konuk olarak karşılandı. Fuar ziyaretinden önce Fuarın organizatör firması Genel Müdürü Alexander Kuehnel ve Cebit Euraisa Direktörü Murat Özer’e “Geleneksel hale gelen ve ülkemizde gerçekleşen en kapsamlı bilişim etkinliği Cebit Bilişim Euarasia fuarlarının organize ettiklerinden ve Derneğimizin faaliyetlerine sağladıkları önemli desteklerden dolayı” ONURSAL ÜYELİK ve TEŞEKKÜR plaketi takdim ettik.

Plaket Takdimi sırasında Konya Bilişim Derneği Başkanı Ahmet ÖZTÜRK “Geleneksel hale gelen ve ülkemizde gerçekleşen en kapsamlı bilişim etkinliği Cebit Bilişim Euarasia fuarlarının organize ettiklerinden ve Derneğimizin faaliyetlerine sağladıkları önemli desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Derneğimizin onursal üyesi olarak kendilerini aramızda görmekten onur duyuyoruz. Ayrıca Konya Ticaret Odamıza da bu faaliyetlerimizde verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.  “ dedi.  Cebit Bilişim Euarasia Direktörü Murat Özer ise “Konyalı Bilişimcilerin ziyaretinden memnuniyet duyuyoruz, Konya Bilişim Derneğinin çalışmalarını taktirle destekliyoruz. Plaket ve Onursal Üyelik için teşekkür ederiz.  Gelecek yıl, özellikle Cebit Sinerji Zirvesi kapsamında düzenlenen konferanslara ücretsiz olarak katılın ve özel misafirimiz olun, günübirlik değil birkaç gün olarak katılırsanız daha faydalı olur. “ dedi.

Cebit Eurasia Bilişim Fuarında, “Akıllı Şehirler”, “Mobil Yaşam”, “Büyük Veri ve Bulut Bilişim”, “Oyun Değiştiren Teknolojiler”, “Bilişim Sektöründe Kadın”, “Fatih Projesi İçerik Uygulamaları Çalıştayı”, “Yenilikçilik ve Girişimcilik”, başlıkları altında gerçekleşen konferanslar vardı. Yerli tabletler, Ultra HD TV'ler, özel etkileşimli akıllı tahta ve digital signage profesyonel ekran çözümleri, çeşitli yazılım firmalarının sunduğu sektörel çözümler ve güvenlik çözümleri ilgi çeken ürünler arasındaydı.

Fuarda yer alan İzmir Ticaret Odası Fuarı özel bölümü de üyelerimiz tarafından ilgi ve sinerji kaynağı oldu.

 Basın Haberleri:

http://www.konyayenigun.com/haber/70442/KOBID_Istanbul_Cebit_Bilisim_Fuarinda.html                                                                                    

Ekleme Tarihi : 4.11.2013 18:53:47 Gönderen : Ahmet Öztürk   Görüntülenme sayısı: 3827
Kimler Görüş Bildirebilir
 
 
Görüşler-Değerlendirmeler
 
         
Anasayfa
 
   
ÖZBİM Eğitim Kurumları'nın Konya Bilişim Derneğine hediyesidir